Perslijst

Belga

Belga provincie Antwerpen - Toon Mast - 0494 60 72 74 - antwerpen@belga.be

Deze Week Herentals-Westerlo

Bart Lamers - 0498 56 82 66 - bart.lamers@telenet.be

De Standaard

De Standaard regionieuws - 02 467 27 05 - regionieuws@standaard.be

De Zondag Kempenland

03 241 16 20 - dezondag@concentra.be

Gazet Van Antwerpen

Leo Brouwers - 014 54 12 13 en 0476 42 47 33 - leo.brouwers@skynet.be

Redactie GvA Kempen - gvaregiokempen@concentra.be

Eddy Leysen - 0496 81 45 40 - eddy.leysen@telenet.be

Hans Otten - 0475 57 34 02 - otten.hans@belgacom.net

Geel FM

Wim Meeus - 0473 86 42 61 - wim.meeus@geelfm.be

Het Laatste Nieuws

Wouter Demunck - 0496 84 18 21 - wouter.demuynck5@hotmail.com

Het Nieuwsblad

Marc Peeters - 014 70 56 02 en 0475 27 52 74 - m.peeters@telenet.be

Alain Trappeniers - 016 43 44 23 en 0474 51 18 18 - alain.trappeniers@telenet.be

Leo Brouwers - 014 54 12 13 en 0476 42 47 33 - leo.brouwers@skynet.be

Kempenklok Regio Geel Herentals Westerlo

Johan Ooms - 0471 76 09 57 - johan@kempenklok.be

Kempennieuws.be

Ludo Coenen - 0476 69 55 82 - ludo.coenen5@telenet.be

Nnieuws

Guy Verellen - 0486 76 08 09 - guy@thalsfm.be

Qmusic, JOEfm en Belga Audio

Jan Vanvinckenroy - 02 263 25 06 - info@radioredactie.be

Radio 2 Antwerpen

03 247 91 64 - redactieantwerpen@radio2.be

Radio Golden Flash

Patrick Van Kerckhoven - 014 26 44 66 - redactie@goldenflash.be

Radio WFM

016 69 66 30 - info@wfm.be

RTV

redactie - 014 59 15 25 - redactie@rtv.bewww.rtv.be

VRT

VRT-nieuws hotline - 02 742 33 86 - tvjournaal@vrt.be en info@vrtnieuws.be

VRT radio - 02 741 34 04 en 02 741 34 05 - radionieuws@vrt.be

VTM

02 255 37 22 en 4040 - hetnieuws@vtm.be

Westel Info

Christophe Sproelants en Sofie Claes - 014 53 92 41 en 0478 62 77 99 - communicatie@westerlo.be

Contact

Communicatie
Gemeentehuis verdieping 1
Boerenkrijglaan 61
2260 Westerlo
België
08:30 - 12:15
Gesloten
Gesloten
08:30 - 12:15
13:30 - 16:30
18:15 - 20:30
08:30 - 12:15
13:30 - 16:30
08:30 - 12:15
13:30 - 16:30
08:30 - 12:15
13:30 - 16:30