Parochie Zoerle-Parwijs

De Sint-Niklaaskerk van Zoerle-Parwijs staat in de Kerkstraat.

Eucharistievieringen

zaterdag om 19 uur

Website

https://www.kerknet.be/organisatie/federatie-herselt-hulshout-westerlo

Pastoor

Johan De Pauw
Abdijstraat 40 Tongerlo en Verlorenkost 1/1 Westerlo
johan.de.pauw@tongerlo.org - 014 53 99 09 en 0491 22 44 33

Pastorale team

Josephine Van den Vonder - pastores
josephinevdv@telenet.be - 015 22 55 53 - 0499 35 29 66

Renilde Haesevoets - pastorale werkster
renilde.haesevoets@outlook.be - 016 69 88 87 en 0495 63 65 00

Plaatselijke contactpersoon

Gemma Korthoudt
Zoerleberg 21 Zoerle-Parwijs
gemma@wakeup.be

Pastorie

Jaak Lemmenslaan 19 Zoerle-Parwijs
elke maandag van 13 tot 16 uur en elke vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur
014 54 40 25

Kerkfabriek

voorzitter
Rumold Lambrechts
Sint-Niklaasstraat 20 Zoerle-Parwijs
rumold.lambrechts@telenet.be - 014 54 58 22

secretaris Gust Van Hoof
gust@vhoof.be - 014 54 81 13

penningmeester Kris De Winter
kris.de.winter@gmail.com - 014 54 69 46 - 0497 70 41 42

leden
Benny Weijs - bennieweijs@hotmail.com - 014 26 79 20 - 0478 35 56 94
Frans Draulans - 014 54 93 60

Parochiezaal

Ontmoetingscentrum Smissenhoekstraat 11 Zoerle-Parwijs
reservaties via Ward Wouters - 014 54 42 51
sleutels via An Waegemans - Boerenkrijglaan 6A Westerlo

Parochieblad

Parochieblad Heultje-Voortkapel-Zoerle-Parwijs
verschijnt elke woensdag
redactie rudy.braes@skynet.be